کد خبر: 2120
تاریخ انتشار: سه شنبه, 08 تیر 1389 - 14:20

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

از بنيانگذاران پايگاه علوم استنادی جهان اسلام (ISC) تجليل می شود

انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران، از بنيانگذاران پايگاه استنادی علوم جهان اسلام قدردانی می کند.

رئیس اداره روابط عمومی و همکاری های علمی بين المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در گفتگو با پایگاه خبری کتابداری و اطلاع رسانی ایران (لیزنا) گفت: انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران، از بنيانگذاران پايگاه استنادی علوم جهان اسلام قدردانی می کند.

حميدی فرد با اعلام اين خبر افزود: انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی روز چهارشنبه 23/4/1389 از بنيانگذاران ISC  دکتر جعفر مهراد و علی گزنی و نيز از دکتر محمد رضا قانع ، دکتر حميد عليزاده ،  فروغ رحيمی ، مژگان بينش و رؤيا مقصودی به خاطر خدمات ارزشمند آنان در حيطه فعاليت های مرتبط با ISC که هر کدام بخشی از خدمات آن را مديريت نموده و به سهم خود در معرفی ISC به دانشگاه ها و سازمان های تحقيقاتی کشور نقش عمده ای ايفا کرده اند تجليل به عمل خواهد آورد.

وی بيان داشت انجمن کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ايران با چاپ پوستر و کارت دعوت از جامعه علمی برای حضور در نشست دعوت به عمل آورده است.

این همایش بیست و سوم تیر ماه 1389 از ساعت 17 تا 19 در تالار دکتر شریعتی به نشانی تهران: خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه ضرابخانه، کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برگزار می‌شود.

شایان ذکر است حضور کتابداران و عموم علاقه مندان در این همایش آزاد است.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: