کتابخانه‌ای پنهان و متفاوت در اعماق جنگل

 به گزارش لیزنا، افراد کتاب دوست، شیوه ها و عادت هایی متفاوت برای مطالعه کتاب دارند،  برخی ازآنها دوست دارند در مکان های شلوغ به مطالعه بپردازند، برخی دیگر تنها در کتابخانه و پشت میز می توانند کتاب بخوانند، برخی دیگر هنگام مطالعه باید چای یا نوشیدنی و خوراکی به همراه داشته باشند تا بر روی مطالب کتاب متمرکز شوند اما درهر حال می خواهند از خواندن کتاب لذت ببرند و زمانی دلنشین را پشت سر بگزارند.

 

به تازگی یک شرکت در ایالات متحده به نام Padron  نوعی کتابخانه منحصربفرد در جنگل های نیویورک ساخته است که آن را به افراد مختلف اجاره می دهد و یا برحسب نیازمشتریان آن را احداث می کند تا افراد بتوانند دور ازهیاهوی شهری در دل طبیعت به مطالعه کتاب بپردازند.

این ساختمان Hemmelig Rom نام دارد که به معنی اتاق مخفی به زبان نروژی است و شامل یک کابین سیاه و سفید به ابعاد 200 مترمربع است و از جنس چوب بلوط ساخته شده است.

 دراین خانه تنها یک اتاق وجود دارد که در آن یک تخت، یک صندلی، یک میز راحتی و حتی بخاری وجود دارد و در دیوارها قفسه هایی وجود دارد که در آنها انواع کتاب ها نگهداری می شود.

 

 

افراد مشتاق کتاب می توانند در فصول مختلف سال این خانه را که دارای تزئین زیبا و دکوراسیون منحصربفرد است اجاره کنند و به مطالعه کتاب بپردازند.

 

شرکت سازنده امیدوار است استقبال چشمگیری ازاین کتابخانه صورت بگیرد.