ثبت‌نام پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات ادامه دارد

 به گزارش لیزنا، با توجه به مشکلات اینترنت و عدم دسترسی موقت به سایت کنگره متخصصان علوم اطلاعات، مهرناز خراسانچی؛ دبیر اجرایی کنگره در گفتگو با لیزنا گفت:  علاقمندان به حضور در پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات می‌توانند تا پایان روز دوشنبه 27 آبان 1398 اطلاعات ثبت‌نامی خود را برای انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران پیامک کنند.

وی گفت: برای این منظور کافی است پس واریز وجه مشخصات خود به همراه کد رهگیری فیش واریزی را به شماره     50001379   پیامک نمایند. 

علاقمندان می‌بایست هزینه ثبت نام را به شماره کارت 5062 0307 8370 5859 بانک تجارت بنام انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران واریز کنند. 

هزینه ثبت نام در کنگره برای هر نفر 100 هزار تومان و به صورت گروهی برای هر نفر 80 هزار تومان است. همچنین هزینه به صورت دانشجویی انفرادی 30 هزار تومان و دانشجویی گروهی 25 هزار تومان مشخص شده است.

اطلاعاتی که باید در متن پیامک باشد شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، مقطع تحصیلی و کد رهگیری فیش واریزی می‌شود. 

همچنین مشخص کنند که دانشجو هستند با خیر و  اینکه آیا تمایل به عضویت در انجمن دارند یا خیر نیز به صورت (بله یا خیر) در پیامک آورده شود. 

بر این اساس متن پیامک باید به شکل زیر ارسال شود:

نام و نام خانوادگی

کد ملی

کد رهگیری فیش واریزی

مقطع تحصیلی

دانشجو/ غیر دانشجو

بله/ خیر

خراسانچی تاکید کرد: افرادی که به شکل گروهی ثبت نام می کنند علاوه بر موارد فوق نام گروه را نیز ارسال نمایند.

یادآوری می شود علاقمندان برای حضور آنلاین در پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات ایران نیز می توانند تا سه شنبه 28 آبان از طریق این لینک ثبت نام کنند.