کد خبر: 40682
تاریخ انتشار: شنبه, 07 دی 1398 - 09:36

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

ارائه ده تجربه و ایده کتابدارانه در نشست تاک

منبع : لیزنا
 نشست تاک در پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات برگزار شد.
ارائه ده تجربه و ایده کتابدارانه در نشست تاک

به گزارش لیزنا، نشست تجربه‌ها و ایده‌های کتابداران (تاک) پنجشنبه 30 آبان ماه 1398 در تالار قلم سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. سید کاظم حافظیان رضوی (استاد پیشکسوت کتابداری و اطلاع‌رسانی)، دکتر مریم پاکدامن (متخصص علوم اطلاعات و مدرس دانشگاه) و دکتر امیررضا اصنافی (عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی) به عنوان دبیران و ناظران این نشست حضور داشتند.

در این نشست که با استقبال بسیار خوبی از سوی حضار مواجه شد ده تجربه و ایده پذیرفته شده در داوری ارائه شد. تجربه‌ها و ایده‌های ارائه شده در جدول زیر معرفی شد؛

در پایان با توجه به نظرسنجی الکترونیکی از حضار ایده دکتر شعله ارسطوپور و تجربه فاطمه ترابی به عنوان ایده‌ و تجربه برگزیده نشست امسال معرفی شدند و هدایایی از طرف مهندس هرندی‌پور مدیر عامل شرکت آرموک دریافت کردند. ایده‌ها و تجربه‌های ارائه شده به همراه سایر موارد پذیرفته شده در مجموعه مباحث کنگره پنجم منتشر خواهند شد.

 

 

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: