کد خبر: 40784
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 25 دی 1398 - 14:45

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان برگزار می‌کند؛

سومین همایش "بحران و برون رفت؛ چالش‌های امروز کتاب کودک و نوجوان"

منبع : روابط عمومی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان
سومین همایش "بحران و برون رفت؛ چالش‌های امروز کتاب کودک و نوجوان" از سوی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان برگزار می‌شود.
سومین همایش

به گزارش لیزنا، سومین همایش "بحران و برون رفت؛ چالش‌های امروز کتاب کودک و نوجوان" سه شنبه اول بهمن ماه از ساعت 9 تا 12 در محل انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

در سومین همایش چالش‌های امروز کتاب کودک و نوجوان طی دو نشست موضوع‌های ترویج‌کتاب و کتابخوانی و ابعاد ترجمه کتاب کودک و نوجوان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

این همایش در روز سه شنبه اول بهمن ماه از ساعت 9 تا 12 در محل انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان به نشانی؛ تهران، بلوار کریم‌خان‌زند، ابتدای خیابان حافظ جنوبی، کوچه هورچهر، پلاک 13 واحد 2 برگزار می‌شود.

اولین همایش بحران و برون رفت در 28 آبان ماه همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و دومین همایش در 26 آذرماه برگزار شده بود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: