کد خبر: 40818
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 02 بهمن 1398 - 12:56

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

ثبت نام مجازی در کارگاه آموزشی "چگونگی داوری علمی مقالات"

منبع : لیزنا
امکان ثبت نام مجازی در کارگاه آموزشی "چگونگی داوری علمی مقالات" برگزار شده توسط انجمن کتابداری شاخه جنوب کشور فراهم شد.
ثبت نام مجازی در کارگاه آموزشی

به گزارش لیزنا، زهرا شاه نظرنژاد، عضو هیات مدیره و مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن کتابداری شاخه جنوب کشور با اعلام این خبر افزود: کارگاه آموزشی " چگونگی داوری علمی مقالات " توسط انجمن کتابداری شاخه جنوب کشور با همکاری دانشگاه پیام نور استان فارس در این دانشگاه با تدریس دکتر فریده پورگیو استاد تمام بخش زبان های خارجی و زبانشناسی دانشگاه شیراز برگزار شد. در این کارگاه به بحث در خصوص تخصص داور، تعارض منافع،  دستورالعمل داوران، سریع خوانی مقاله،  بازخوانی مقاله با دقت و یادداشت نکات مورد نظر، تهیه گزارش داوری پرداخته شد. در ادامه به انواع مقالات از جمله  علمی ـ پژوهشی، مروری، ترویجی، موردی ( case study )، نقد کتاب (Review )، دیدگاه و آشنایی داور به آنها اشاره گردید. نوع داوری یعنی یکسو ناشناس (single blind)، دو سو ناشناس (double blind) و داوری باز (open review) از دیگر موارد مورد بحث در این کارگاه آموزشی بود.

علاقه مندان به شرکت در این کارگاه آموزشی به صورت مجازی (جلسه ضبط شده) می توانند از تاریخ 98/11/2 به لینک دوره های آموزشی وب سایت آرموک به نشانی   http://edu.armook.info/register/cat/17  مراجعه و ثبت نام نمایند.

شایان ذکر است که به تمام شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی گواهی رسمی از سوی انجمن کتابداری شاخه جنوب کشور ارائه می شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: