کد خبر: 44836
تاریخ انتشار: یکشنبه, 21 آذر 1400 - 09:08

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

نشست «رویکرد سیاستگذاران به توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی» برگزار می‌شود

منبع : لیزنا
دومین پیش نشست همایش بین‌المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی با موضوع «رویکرد سیاستگذاران به توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی»، به صورت مجازی در شیراز برگزار  می‌شود.
نشست «رویکرد سیاستگذاران به توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی» برگزار می‌شود

به گزارش  لیزنا، دومین پیش نشست همایش بین‌المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی «الگوها، تجربه‌ها و ایده‌ها» 24 آذرماه به صورت مجازی به میزبانی شهر شیراز پایتخت کتاب ایران برگزار می‌شود.

این نشست با محور حاکمیت‌ها و سیاست‌گذاری خدمات و با موضوع «رویکرد سیاستگذاران به توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی» خواهد بود. اکرم قدیمی، دانشیار مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و رئیس انجمن ترویج علم ایران سخنران برنامه و لیلی سیفی، دانشیار دانشگاه بیرجند و دبیر علمی همایش، دبیر این نشست خواهد بود.

دومین پیش نشست مجازی همایش بین‌المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی، روز چهارشنبه 24 آذرماه ساعت 10:30 برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق آدرس https://skyroom.online/ch/farspl/farslib  در این نشست شرکت کنند.

گفتنی است نخستین پیش نشست همایش بین‌المللی «طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی: الگوها، تجربه‌ها و ایده‌ها»، با عنوان «اصول طراحی خدمت در کتابخانه‌های عمومی: توجه به نیاز و رضایت مشتری» به میزبانی شهر اهواز برگزار شد.