کد خبر: 41412
تاریخ انتشار: سه شنبه, 12 فروردين 1399 - 13:33

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

برگزاری کارگاه‌های آموزشی «هوش چندگانه» و «سبک زندگی»

منبع : روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه شش
رویا فتحی، مدیر فرهنگسرای سرو از برگزاری دو کارگاه جدید این مرکز در روزهای تعطیل نوروزی که از طریق فضای مجازی منتشر می‌شود،‌ خبر داد.
برگزاری کارگاه‌های آموزشی «هوش چندگانه» و «سبک زندگی»

به گزارش لیزنا، رویا فتحی مدیر فرهنگسرای سرو ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: این روزها به دلیل شیوع بیماری کرونا مراکز فرهنگی آموزشی تعطیل می‌باشند؛ از همین منظر بسیاری از فعالیت‌های هنری و آموزشی از طریق فضای مجازی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: فرهنگسرای سرو در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود و پر کردن اوقات فراغت مخاطبین که در خانه‌ها حضور دارند برنامه‌های متعددی را از طریق صفحه اینستاگرامی خود تدارک دیده است. جدیدترین برنامه‌های این مرکز که در فضای آموزشی بوده و سرگرم‌کننده نیز می‌باشد، «کارگاه‌ آموزش هوش چندگانه» و «سلسله توصیه‌های طلایی در نوروز» است.

فتحی با اشاره به کارگاه هوش چندگانه گفت: کارگاه کاربردی آموزش هوش چندگانه یکی از ویژه برنامه‌های نوروزی فرهنگسرای سرو است. این سلسه جلسات شامل معرفی و کارکردهای هوش اخلاقی است که در قالب 10 کلیپ حرفه‌ای توسط دکتر قباد حق‌محمدی با هدف تقویت هوش ریاضی، موسیقی، کلامی، حرکتی، درون فردی و برون فردی تدریس می‌شود. هر قسمت از این کارگاه به صورت روزانه در صفحه اینستاگرامی فرهنگسرای سرو منتشر می‌شود.

وی در مورد دیگر برنامه این مرکز که در فضای مجازی است، گفت: سلسله برنامه‌های سبک زندگی با ارائه توصیه‌های طلایی در روزهای تعطیل نوروز دیگر برنامه‌ای است که با هدف حفظ آرامش در خانه‌ها و مدیریت اوضاع کرونایی در نوروز منتشر می‌شود. این جلسات در قالب 11 کلیپ حرفه‌ای توسط دکتر مهدی اسماعیل‌تبار تدریس شده و روابط والدین و فرزندان تشریح می‌شود.

علاقه‌مندان برای دریافت این جلسات می‌توانند به صفحه اینستاگرامی فرهنگسرای سرو با آدرس farhangsara_sarv مراجعه کنند.