کد خبر: 41447
تاریخ انتشار: جمعه, 22 فروردين 1399 - 14:23

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی "زندگی مهدوی در سایه دعای عهد"

منبع : روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس مسابقه بزرگ کتابخوانی "زندگی مهدوی در سایه دعای عهد" را برگزار می‌کند.
برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی "زندگی مهدوی در سایه دعای عهد"

به گزارش لیزنا، به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس و با همکاری قرارگاه فرهنگی شهرستان قدس، مسابقه کتابخوانی « زندگی مهدوی در سایه دعای عهد » تالیف حجت الاسلام‌والمسلمین محسن قرائتی برگزار می شود.

کتاب " زندگی مهدوی در سایه دعای عهد" تفسیری اجمالی از معارف اسلامی ارائه شده در دعای عهد به ویژه معارف مهدوی است. در این نوشتار ابتدا به برخی از مباحث خداشناسی و اوصاف مهم خداوند که در دعای عهد به آنها اشاره شده است پرداخته شده و پس از آن بعضی از عقاید شیعیان در مورد امام مهدی(ع) و شناخت آن امام و وظایف آنان در قبال ایشان با توجه به مندرجات این دعای شریف مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. همچنین این کتاب زندگی مهدوی را از دیدگاه دعا و زندگی کسانی را که می‌خواهند مهدوی باشند، توصیف کرده است.

علاقه‌مندان  می‌توانند برای دریافت فایل کتاب و پرسشنامه به سایت  www samakpl.ir مراجعه نموده و پس از ثبت نام با انتخاب شهرستان قدس در پروفایل دراین مسابقه شرکت نمایند.

مهلت شرکت در این مسابقه تا پایان ماه مبارک شعبان(5اردیبهشت99) می باشد و به قید قرعه به ده نفر از برگزیدگان کارت هدیه یک میلیون ریالی اهدا می شود.