کد خبر: 41482
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 28 فروردين 1399 - 05:56

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

فراخوان مسابقه خاطره‌نویسی «قهرمان آشنای من» منتشر شد

منبع : کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با مشارکت دانشگاه علوم‌ پزشکی و خدمات‌ درمانی استان، ‌مسابقه خاطره‌نویسی «قهرمان آشنای من» را به‌منظور ثبت حماسه‌سازی جهادگران عرصه سلامت کشور برگزار می‌کند.
فراخوان مسابقه خاطره‌نویسی «قهرمان آشنای من» منتشر شد

به گزارش لیزنا، این فراخوان با هدف ثبت حماسه‌آفرینی جهادگران عرصه‌ی سلامت در مواجهه با ویروس کرونا و تبیین نقش ارزنده‌ی آنان در پاس‌داشت سلامتی مردم ایران اسلامی برگزار می‌شود.
بر اساس این فراخوان «حماسه و ایثار قهرمانان آشنا (پزشکان، پرستاران، کادردرمانی بیمارستان‌ها)»، «خاطره‌های روزهای کرونایی» و «قدرشناسی از تلاش‌های ارزش‌مند کادر درمانی و خانواده‌های آن‌ها در مقابله با ویروس کرونا»، از  محورهای موضوعی فراخوان ادبی «قهرمان آشنای من» به‌شمار می‌رود.
براین اساس، کودکان و نوجوانان ۸ تا ۱۸ سال و کادر درمانی کشور (پزشکان، پرستاران، کارکنان دانشگاه و...) می‌توانند رخدادهای مانای این روزهای حوزه سلامت را در قالب خاطره‌نویسی ثبت‌ و تصویر آثار را تا پایان اردیبهشت سال ۱۳۹۹ از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ یا گپ به شماره ۰۹۳۳۵۴۰۰۷۴۹ ارسال‌ کنند.
یادآوری می‌شود درج مشخصات شرکت‌کننده (نام و نام خانوادگی، گروه سنی، نشانی و شماره تماس) لازمه‌ی داوری آثار اعلام شده و در پایان افزون‌بر تجلیل برگزیدگان، خاطره‌های برگزیده نیز در قالب یک مجموعه منتشر خواهدشد.