مدیر کل مطبوعات داخلی وزارت ارشاد تغییر کرد


به گزارش لیزنا به نقل از تابناک، در نامه محمدجعفر محمدزاده به قاضی‌ زاده آمده است: خدمت به عرصه دانایی و‏‎ ‎اطلاع‌رسانی و کوشش در مسیر تعالی ‏رسانه‌ها و مطبوعات ایران اسلامی، مجاهدتی عظیم و‎ ‎درخور قدردانی است. چنین مجاهدتی در پرتو دین مبین اسلام که ‏دین آگاهی و روشنگری‎ ‎است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی که منبعث از رشد آگاهی‌های عمومی است بی‌تردید در‎ ‎کارنامه خدمات جنابعالی ماندگار و در نزد حضرت حق ماجور خواهد بود.

معاون مطبوعاتی و اطلاع ‌رسانی در بخش دیگری از‏‎ ‎این نامه نوشته است: بی‌شک کوشش‌های جنابعالی در دوران ‏تصدی مطبوعات و‎ ‎خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برکاتی بسیار به همراه داشت که‎ ‎مطبوعات و خبرگزاری‌های کشور و مخاطبان آن‌ها از ثمرات آن بهره خواهند برد.

در پایان نامه محمدزاده خطاب به قاضی زاده آمده است: اکنون‎ ‎که مشیت الهی حضور شما را در ‏سنگر خدمتی دیگر مقدر کرده است ضمن حق‌ گذاری نسبت به‏‎ ‎خدمات و زحمات بی‌شائبه و ارزشمند آن برادر ارجمند، امید ‏دارم که در مسیر حق‌جویی،‎ ‎حفظ دستاوردهای فرهنگ انقلاب اسلامی و خدمت به ملت عزیزمان پاینده و سرافراز‎ ‎باشید‎.

همچنین در جلسه عصر امروز شورای مدیران معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی، معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد از زحمات قاضی زاده قدردانی کرد.