کد خبر: 48508
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 09 فروردين 1403 - 08:59

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

منابع سیزدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به کتابخانه‌های سراسر کشور ارسال شد

منبع : نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور
منابع سیزدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی حاوی ۵ عنوان کتاب با موضوع امام رضا(علیه السلام) و ۴ عنوان کتاب با محوریت پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) در راه کتابخانه های عمومی کشور است.
منابع سیزدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به کتابخانه‌های سراسر کشور ارسال شد

به گزارش لیزنا، پس از رونمایی از پوستر سیزدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، برای استفاده اعضا و مخاطبان از فرصت تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان، با پیگیری اداره‌کل تأمین منابع کتابخانه‌ها، منابع این دوره از جشنواره در روزهای پایانی سال ۱۴۰۲ و ابتدای سال ۱۴۰۳ به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور ارسال شد.

این بسته حاوی ۵ عنوان کتاب با موضوع امام رضا(علیه السلام) و ۴ عنوان کتاب با محوریت پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) است.

بر این اساس ۹ کتاب «لالا لالا کبوتر بال داره» سروده علی محمد مؤدب، «لشکر کلمات» نوشته مریم کوچکی، «به شرط آفتاب» نوشته لیلا شمس، «سفر به قلعه خورشید» نوشته رقیه بابایی، «پاسخ‌های امام رضا(ع) به چهل پرسش قرآنی» اثر جمعی از نویسندگان، «بچه‌ها سلام!» نوشته سیدمحمد مهاجرانی، «ده قصه از حضرت محمد(ص)» نوشته محمدرضا سرشار، «چهره تو قبله هر شاعر است» نوشته کمال السید و «به امین بگو دوستش دارم» نوشته مریم راهی در ۶۷۵۰۰ نسخه، به ۳۶۶۰ کتابخانه عمومی اعم از نهادی و مشارکتی ارسال شده است.

گفتنی است، این منابع از ۶ ناشر شامل به نشر، شهید کاظمی، قدیانی، جمکران، کتاب نیستان و مدرسه خریداری شده است.