کد خبر: 41082
تاریخ انتشار: دوشنبه, 07 بهمن 1398 - 10:58

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

اهدای3 هزارجلد کتاب های کمک درسی به کتابخانه‌های عمومی خوزستان

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان
بنیاد علمی- آموزشی قلم چی 3 هزار جلد کتاب کمک آموزشی به ارزش یک میلیارد و 570 میلیون ریال به کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان اهدا کرد.
اهدای3 هزارجلد کتاب های کمک درسی به کتابخانه‌های عمومی خوزستان

به گزارش لیزنا، بنیاد علمی- آموزشی قلم چی در نمایشگاه  بزرگ کتاب در استان خوزستان3 هزار جلد کتاب کمک آموزشی به ارزش یک میلیارد و 450 میلیون ریال به کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان اهدا کرد.

منصور کوهی رستمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان با اشاره به سنت اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی گفت: اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی بعنوان یک عمل خیر عمومی قلمداد می شود که افراد می توانند با انجام چنین کار نیکی، کتاب های خود را در دسترس همه مردم قرار دهند و بخشی از نیازهای اطلاعاتی اقشار مختلف را تامین کنند.

وی افزود: بنیاد علمی_آموزشی قلم چی در چهاردهمین نمایشگاه کتاب در خوزستان با اهدای 3 هزار جلد کتاب کمک درسی  به کلیه کتابخانه های عمومی خوزستان بخشی از نیازهای قشر دانش آموز استان را تامین کرد.

رستمی اضافه کرد: خیرین، نهادها و سازمان ها و همچنین عموم مردم می توانند با اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی خوزستان علم آموزی را در سطح جامعه را ترویج دهند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی با بیان اینکه اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی باید به فرهنگ تبدیل شود گفت:فرهنگ سازی اهدای کتاب های خوانده شده به کتابخانه های عمومی  می تواند مسیر توسعه همه جانبه را به دنبال داشته باشد.