کد خبر: 41951
تاریخ انتشار: دوشنبه, 16 تیر 1399 - 10:48

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

تعطیلی ارائه خدمات کتابخانه ای به اعضا تهرانی

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران
با ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا شهر تهران ارائه خدمات کتابخانه ای به شهروندان تهرانی از امروز تا روز پنجشنبه 19 تیر تعطیل اعلام شد.
تعطیلی ارائه خدمات کتابخانه ای به اعضا تهرانی

به گزارش لیزنا،  با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا شهر تهران و با هدف جلوگیری از انتشار عوامل بیماری زا، ارائه خدمات کتابخانه ای به اعضاء کتابخانه های عمومی شهر تهران از امروز دوشنبه 16 تیر لغایت پنجشنبه 19 تعطیل اعلام شده است.
در بازه ی زمانی اعلام شده با توجه به حضور نداشتن اعضا و مراجعان و به منظور بهره‌گیری مناسب از زمان، کتابداران شهر تهران با حضور در کتابخانه اقدام به اصلاح ثبت و ساماندهی و ورود اطلاعات منابع در سامانه مدیریت کتابخانه‌ها، تکمیل پروفایل کتابخانه در سامانه مدیریت کتابخانه‌ها و... خواهند کرد.
معرفی کتابخانه و خدمات آن و ایجاد صفحات کتابخانه در فضای مجازی، اجرای طرح رف خوانی در کتابخانه‌های عمومی مطابق با زمان‌بندی ابلاغی، معرفی کتاب‌های جشنواره رضوی در فضای مجازی و...  به منظور ترویج و تشویق کاربران و اعضاء به شرکت در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی و ادامه فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی در فضای مجازی از جمله اقداماتی است که کتابداران با حضور در کتابخانه در این بازه ی زمانی انجام خواهند داد .

 

آخرین اخبار