کد خبر: 40551
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 آذر 1398 - 12:31
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

همایش

دبیر علمی «جایزه ملی فاب»؛

داوری جایزه ملی فاب کلید خورد

منبع : روابط عمومی هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
 دبیر علمی «جایزه ملی فاب» گفت: داوری جایزه ملی فاب شروع شده و ارزیابی خوبی از مشارکت و حضور پژوهشگران را داریم.
داوری جایزه ملی فاب کلید خورد

به گزارش لیزنا، علی نعیمی صدیق، دبیر علمی «جایزه ملی فاب» با قدردانی از مشارکت پژوهشگران و دانشجویان و فعالان علمی و پژوهشی ضمن اشاره به داوری آثار رسیده به دبیرخانه همایش، استقبال شرکت های فناور برای رقابت در جایزه ملی فاب را خوب ارزیابی کرد.

علی نعیمی صدیق با بیان اینکه تاکنون بیش از نیمی از محصول فناورانه ارسالی به دبیرخانه همایش، مورد ارزیابی قرار گرفته است اظهار داشت: بعد از اتمام داوری های مرحله اول، محصول منتخب داوری، به دور دوم راه خواهند یافت.

وی با تشریح اینکه مرحله دوم داوری جایزه ملی فاب ابتدای دی ماه خواهد بود، افزود: در این مرحله پژوهشگران برگزیده، باید به صورت حضوری به دفاع از محصول خود بپردازند.

دبیر علمی هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در ادامه اضافه کرد: نهایتاً بر حسب امتیازات کسب شده سه محصول برتر فناوری اطلاعات سال مشخص و تندیس فاب دریافت خواهند کرد.

وی در خصوص اعلام نتایج اولیه افزود: پایان آذرماه 98 اعلام نتایج اولیه خواهد بود همچنین مهلت ارسال آثار تا 25 آذر تمدید شده است و این تمدید ارسال آثار در ابتدا بیشتر در راستای کمک به دانشجویان و پژوهشگرانی بوده است که آثار خود را ناقص ارسال کرده و یا درخواست مهلت برای تکمیل آثار خود را داشتند ولذا در این میان افرادی هم که علاقه مند به حضور هستند میتوانند تا این تاریخ آثار خود را ارسال دارند.

گفتنی است این همایش دی ماه سال جاری در سالن وزارت کشور برگزار خواهد شد.

شرکت ها و مدیران فناوری اطلاعات می توانند با مراجعه به سامانه ی کاربران، نسبت به ثبت نام و ارسال آثار اقدام نمایند.

هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، با شعار «ارزش آفرینی کسب و کارهای تعاملی و پلتفرم ها»، دی ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.

 دبیرخانه دائمی همایش در تهران، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، طبقه ۴، اتاق ۴۱۲ واقع است. پژوهشگران و علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به نشانی itmanc.irandoc.ac.ir مراجعه یا با شماره  ۰۲۱۶۶۹۵۴۷۵۴ تماس حاصل کنند.

 

 

 

 

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: