کد خبر: 48683
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1403 - 15:06

داخلی

»

کارگاه

دوره آموزشی «برندسازی شخصی» برگزار می شود

منبع : لیزنا
دوره آموزشی «برندسازی شخصی»  توسط دکتر علیرضا نوروزی، دانشیار دانشگاه تهران، می‌شود.
دوره آموزشی «برندسازی شخصی» برگزار می شود

به گزارش لیزنا، دانشكده علوم تربیتی و روان‌شناسی و مركز آموزش‌های الكترونیكی، آزاد و خدمات تخصصی دانشگاه اصفهان بر پایه شعار آموزش، پرورش و تربیت نیروی متخصص و كارآمد، با هدف آموزش، دانش‌افزایی، آگاهی‌بخشی و مشاوره اطلاعاتی اولین مدرسه جامع دانش افزایی، مهارت محوری و مشاوره اطلاعاتی توسعه فردی"پوستر پیوست" را در ۲۰ دوره آموزشی و ۴۰ ساعت آموزش برگزار می‌كنند.

دوره سوم این مدرسه با عنوان «برندسازی شخصی»  توسط دکتر علیرضا نوروزی (دانشیار دانشگاه تهران) برگزار خواهد شد.

این مدرسه عمدتاً حول محور خود توانمندسازی دانشجویان، پژوهشگران، استادان، متخصصان، مدیران و علاقمندان به صورت مجازی برگزار خواهد شد و در انتهای دوره گواهینامه جامع دوره (با مهر مركز آموزش‌های الكترونیكی، آزاد و خدمات تخصصی دانشگاه اصفهان) به همراه بسته جامع آموزشی شامل فیلم ضبط شده دوره‌ها، صوت ضبط شده دوره‌ها و فایل‌های ارائه مدرسان در اختیار شركت كنندگان قرار خواهد گرفت. زمان دوره‌های آموزشی در بازه زمانی 29 اردیبهشت ماه لغایت 21 تیرماه ۱۴۰3 به صورت یك روز در میان و هر روز مدت دو ساعت از ساعت ۱۷ تا ۱۹ خواهد بود.

علاقه‌مندان برای ثبت نام در این دوره می توانند با شماره تلفن‌ 09231774943 تماس بگیرند یا به  وب‌سایت https://eischool.ir/ مراجعه کنند. 

هزینه ثبت نام در هر دوره 150 هزار تومان اعلام شده است.

هزینه ثبت نام در کل مدرسه (20 دوره آموزشی و 40 ساعت): 1 میلیون و 900 هزار تومان