کد خبر: 39775
تاریخ انتشار: شنبه, 11 خرداد 1398 - 13:57

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

اخبار کتابخانه ملی

هفته جهانی آرشیو برگزار می‌شود

منبع : روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
مدیرکل خدمات آرشیوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به تشریح برنامه‌های هفته جهانی آرشیو پرداخت.
هفته جهانی آرشیو برگزار می‌شود

به گزارش لیزنا، حامد ایرانشاهی مدیرکل خدمات آرشیوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در تشریح هفته جهانی آرشیو اظهار کرد: هفته جهانی آرشیو براساس زمانبندی و تقویم برنامه‌های شورای جهانی آرشیو در ایران برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: براین اساس در تاریخ 18 خرداد به مدت یک هفته نمایشگاه آرشیو «حضور فرهنگی ایران در مجامع بین المللی » برپا می‌شود.

مدیرکل خدمات آرشیوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تصریح کرد: همچنین نخستین کنگره مطالعات آرشیوی ایران نیز در تاریخ 19 خرداد در ساختمان آرشیو ملی ایران (گنجینه) با سخنرانی اشرف بروجردی، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، نماینده دفتر منطقه ای یونسکو در تهران و همچنین علی زرافشان، معاون سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود.

ایرانشاهی تصریح کرد: همچنین به مناسبت هفته جهانی آرشیو که هفته ای مهم برای گردهم آمدن آرشیویست‌های ایران به حساب می‌آید پوستری نیز براساس طرح شورای جهانی آرشیو طراحی شده است.

مدیرکل خدمات آرشیوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در خاتمه عنوان کرد: هفته جهانی آرشیو فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات و دانش آرشیویست‌های کشور است.

 

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: