کد خبر: 30118
تاریخ انتشار: شنبه, 04 شهریور 1396 - 11:29

داخلی

»

اخبار کتاب

مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی خبر داد

آغاز برنامه‌های هفدهمین جشنواره صنعت چاپ از خراسان رضوی

منبع : لیزنا
سعید سرابی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی از برگزاری برنامه های متنوع در این استان به عنوان نخستین استان برگزار کننده جشن صنعت چاپ در هفدهمین دوره این جشنواره خبر داد.
آغاز برنامه‌های هفدهمین جشنواره صنعت چاپ از خراسان رضوی

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سعید سرابی با اشاره به برگزاری جشن صنعت چاپ در این استان گفت: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده جشن روز صنعت چاپ روز پنج‌شنبه (9 شهریورماه) در سالن همایش‌های روزنامه قدس برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: بر اساس جدول زمان‌بندی شده، استان خراسان رضوی نخستین استانی است که در این دوره از جشنواره نسبت به برگزاری جشن صنعت چاپ اقدام می‌کند. از این رو برنامه‌های خاصی برای این جشن در نظر گرفته شده است و در کنار جشن بازدید از چاپخانه‌ها و واحدهای چاپی نیز انجام خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی درباره تجلیل از برگزیدگان صنعت چاپ استان گفت: درکنار تقدیر از پیشکسوتان، صادرکنندگان نمونه، کارآفرینان و واحدهای چاپی برتر نیز انجام خواهد شد.

سرابی ادامه داد: همچنین هماهنگی‌های لازم برای حضور نمایندگان مجلس و اساتید حوزه چاپ و نشر به عمل آمده است تا این جشن هر چه با شکوه‌تر برگزار شود. در این مراسم یکی از اساتید دانشگاه درباره «نقش چاپخانه‌ها در اقتصاد مقاومتی» به سخنرانی خواهد پرداخت.

 

بر اساس این گزارش، همزمان با برگزاری هفدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ، جشن روز ملی صنعت چاپ در ٣٠ استان کشور برگزار خواهد شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: