کد خبر: 33763
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 23 اسفند 1396 - 12:46

داخلی

»

اخبار کتاب

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری خبر داد

اهدای 680 عنوان کتاب در طرح عیدانه کانون برای مناطق محروم

منبع : لیزنا
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از اهدای ۶۸۰ عنوان کتاب کودک و نوجوان و ۲۴ عنوان بازی و سرگرمی در جریان طرح عیدانه کتاب و سرگرمی به مناطق محروم و کمتربرخوردار کشور خبر داد.
اهدای 680 عنوان کتاب در طرح عیدانه کانون برای مناطق محروم

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، محمدرضا زمردیان با بیان این خبر توضیح داد: مقصد این طرح مناطق کم‌برخوردار استان‌های سیستان و بلوچستان، فارس، بوشهر، ایلام، کرمانشاه، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، هرمزگان، کرمان، لرستان و چهارمحال و بختیاری خواهد بود.

وی تصریح کرد: طرح عیدانه کتاب و سرگرمی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و حمایت از طرح حذف تکلیف شب عید کودکان و نوجوانان و جایگزین کردن مطالعات آزاد برای آن‌ها ـ که مورد توجه وزیر آموزش و پرورش است - اجرا می‌شود.

زمردیان با تاکید بر این‌که ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در بین آینده‌سازان کشور یکی از مهم‌ترین وظایف و مسئولیت‌های کانون و مدیران جدید این مجموعه نیز هست، گفت: بدون شک، پس ازاین طرح که در راستای فرهنگ‌سازی مطالعه در کشور اجرا می‌شود، در سال آینده هم معاونت فرهنگی کانون، برنامه‌های بیشتری را برای رسیدن به اهداف متعالی در حوزه کتاب‌خوانی اجرا خواهد کرد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: