کد خبر: 28984
تاریخ انتشار: شنبه, 03 تیر 1396 - 10:02

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

افتتاح کتابخانه اهدایی روستای دورسون آباد

منبع : لیزنا
همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر، در تاریخ سوم تیرماه به همت فرهنگسرای ملل و با مشارکت خیرین فرهنگی، کتابخانه اهدایی روستای دورسون آباد افتتاح می شود.
افتتاح کتابخانه اهدایی روستای دورسون آباد

به گزارش لیزنا، بر اساس اعلام  روابط عمومی فرهنگسرای ملل؛ مدیر فرهنگی هنری منطقه یک با اعلام این خبر گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱ با مشارکت پایگاه بسیج شهید بهشتی مقدمات راه‌اندازی کتابخانه‌ای در روستای دورسون‌آباد از طریق نذر کتاب و همکاری خیرین فرهنگی فراهم کرده است.

کردی ادامه داد: راه‌اندازی این کتابخانه با نگاهی به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری انجام می‌شود تا فرهنگ اشتغال و کارآفرینی را در این روستا اشاعه دهیم. چرا که بسیاری از جوانان این روستا بیکار هستند و بخشی از آسیب‌های اجتماعی که در شهر تهران به علت نرخ بیکاری مناطق حاشیه ای شهر تهران است. لازم به ذکر است که اینگونه اقدام در جهت توزیع فرصت های فرهنگی هنری در مناطق محروم شهر تهران انجام می گیرد.

رییس فرهنگسرای ملل تصریح کرد: در این کتابخانه با طرح «جهاد مهربانی» قصد داریم با مشارکت نیروهای نیکوکار برنامه‌های فرهنگی اثربخشی برای 234 خانوارساکن در این روستا برگزار کنیم.

گفتنی است مدیریت فرهنگی هنری منطقه یک واقع فرهنگسرای ملل در بزرگراه صدر، خیابان قیطریه واقع شده است.

 

علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر از برنامه های این مرکزمی توانند به نشانی اینترنتی و یا کانال تلگرام فرهنگسرا به نشانی @farhangsaramelal1 مراجعه کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: