کد خبر: 31366
تاریخ انتشار: شنبه, 13 آبان 1396 - 11:40

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اهدای بیش از ۲۳۸ هزار نسخه کتاب به کتابخانه‌های استان سمنان

منبع : لیزنا
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سمنان از اهدای ۲۳۸ هزار و ۶۳ نسخه کتاب از سوی دستگاه‌های اجرایی و شهروندان استان به کتابخانه‌های عمومی خبر داد.
اهدای بیش از ۲۳۸ هزار نسخه کتاب به کتابخانه‌های استان سمنان

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی سمنان، نورعلی غلامحسین نیا سماکوش، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با اشاره به جشنواره استانی اهدای کتاب که در بازه زمانی دهم تیر الی اول آبان ماه سال جاری برگزار شد، در این خصوص گفت: این جشنواره با هدف روزآمدسازی و غنی‌سازی مجموعه مخازن کتابخانه‌های عمومی از طریق جمع‌آوری  کتاب‌های مازاد منازل و دستگاه‌های اجرایی برگزار شد. به‌این‌ترتیب دستگاه‌های اجرایی و شهروندان شهرستان‌های شاهرود ۷۶ هزار و ۵۳۲ نسخه، سمنان ۴۷ هزار و ۵۰ نسخه، میامی ۳۸ هزار و ۱۲۹ نسخه، دامغان ۲۹ هزار و ۶۵۵ نسخه، مهدیشهر ۲۰ هزار و ۶۳۶ نسخه، سرخه ۱۰ هزار و ۳۱۶ نسخه، گرمسار ۹ هزار و ۹۹۵ نسخه و آرادان پنج هزار و ۷۵۰ نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان سمنان اهدا کردند. در این میان شهرستان میامی با جذب بیش از ۳۸ هزار نسخه کتاب موفق به تحقق هدف کتاب اهدایی به تعداد جمعیت شد

 

وی با دعوت از مردم و دستگاه‌های اجرای برای اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی، تصریح کرد: جشنواره استانی اهدای کتاب‌های مازاد منازل و دستگاه‌های اجرایی به کتابخانه‌های عمومی با حمایت استاندار سمنان و مشارکت گسترده مردم و دستگاه‌های اجرایی، به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی سمنان اجرا شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: