کد خبر: 38987
تاریخ انتشار: یکشنبه, 12 اسفند 1397 - 11:20

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اهدای ۳ هزار جلد کتاب به کتابخانه های قزوین، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان

منبع : پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور
 همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب استانی در قزوین،‌کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان، ۳۳۷۹ جلد کتاب کمک درسی از سوی بنیاد علمی آموزشی قلم چی به کتابخانه های عمومی این سه استان اهدا شد.
اهدای  ۳ هزار جلد کتاب به کتابخانه های قزوین، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان

به گزارش لیزنا، به دنبال برگزاری نمایشگاه های کتاب استانی در استان های قزوین، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان، تعداد ۳۳۷۹ جلد کتاب کمک درسی به ارزش یک میلیارد و ۱۴ میلیون و ۲۰۷ هزار ریال از سوی بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی(وقف عام) به ۲۴۴ باب از کتابخانه های عمومی این سه استان اهدا شد.

به منظور تأمین منابع کمک آموزشی کتابخانه های عمومی، ۱۰۱۵ جلد کتاب به ارزش ۲۵۵ میلیون ریال به ۶۲ باب از کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد، تعداد ۶۶۱ جلد کتاب به ارزش ۱۵۱ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال به ۳۶ باب از کتابخانه‌های عمومی استان قزوین (۲۹ باب شهری و ۷ باب روستایی) و ۱۷۰۳ جلد کتاب کمک درسی به ارزش ۶۰۷ میلیون و ۷۴۷ هزار ریال به ۱۴۶ باب از کتابخانه های عمومی استان خوزستان (۱۱۵ باب شهری و ۳۱ باب روستایی) اهدا شد.

گفتنی است، پیش از این نیز بنیاد علمی آموزشی قلم چی به دنبال امضای تفاهم نامه همکاری با نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در حوزه احداث کتابخانه در مناطق محروم و تأمین منابع کمک آموزشی کتابخانه های عمومی سراسر کشور گام های اثرگذاری برداشته است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: