کد خبر: 39373
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 28 فروردين 1398 - 10:33

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اهدای هزار بسته فرهنگی به پویش بهار مهربانی توسط  خیر نیک اندیش مشهدی

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی
در راستای راه اندازی پویش بهار مهربانی در نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای کمک به سیل زدگان مناطق آسیب دیده، مرتضی کرباسی، خیر نیک اندیش مشهدی با اهدای هزار بسته فرهنگی شامل کتاب و اسباب بازی، به این پویش پیوست.
اهدای هزار بسته فرهنگی به پویش بهار مهربانی توسط  خیر نیک اندیش مشهدی

به گزارش لیزنا، در پی راه اندازی پویش بهارمهربانی از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای کمک به سیل زدگان کشور، مرتضی کرباسی، خیر نیک اندیش مشهدی با اهدای هزار بسته فرهنگی شامل کتاب و اسباب بازی به این پویش پیوست.

 

کرباسی، عضو هیأت مدیره و خزانه دار انجمن خیرین کتابخانه ساز مشهد مقدس گفت: با هدف همدردی با مردم مناطق سیل زده کشور به ویژه کودکان و نوجوانان تعداد هزار بسته فرهنگی آماده و در اختیار اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی قرار گرفت.

مرتضی کرباسی ادامه داد: این هدایا با هدف ایجاد روحیه و نشاط و کمک به کمتر شدن آلام مردم و شاد شدن دل کودکان مناطق سیل زده تهیه شد.

وی ادامه داد: کمک به هم نوع اولین اصل اخلاقی و عرفی ما است و درد و رنج مردم در هر گوشه از کشور ناراحتی و اندوه تمامی مردم ایران است.

شایان ذکر است این هدایای فرهنگی در قالب کمک های اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی از طریق کتابخانه های سیار نور رحمت شهرستان تایباد و کتابخانه سیار سردار شهید ابوالفضل روشنک مشهد مقدس به مناطق سیل زده شمال کشور ارسال خواهد شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: