کد خبر: 43146
تاریخ انتشار: دوشنبه, 06 بهمن 1399 - 16:02

داخلی

»

کتاب

مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی با محوریت حدیث شریف کساء

منبع : مجمع ناشران انقلاب اسلامی
دومین پویش کتاب‌خوانی نشر مهرستان با عنوان «ادبستان کساء» با جوایز ارزشمندی همچون دو جایزه بیست‌میلیون‌ریالی و دوازده جایزه پنج‌میلیون‌ریالی در حال برگزاری است.
مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی با محوریت حدیث شریف کساء

به گزارش لیزنا، سعید مستاجران، مدیر تبلیغات پویش کتاب‌خوانی «ادبستان کساء»، با بیان اینکه یک ماه از رونمایی اثر ارزشمند «ادبستان کساء» می‌گذرد، گفت: به لطف حضرت زهرا(س) این کتاب با استقبال محبان اهل‌بیت علیهم‌السلام مواجه شده و در حال حاضر به چاپ چهلم رسیده است.

وی با بیان اینکه این کتاب به هفتاد نکته تربیتی از حدیث شریف کساء با محوریت خانواده اشاره کرده است، تصریح کرد: این کتاب حاوی تحقیق و پژوهش چندساله علی صغیرا، نویسنده اثر در این حدیث شریف است و نکات کاربردی و ارزنده‌ای را برای خانواده‌ها تدوین کرده است. این اثر تعابیر زیبای حضرت زهرا(س) از یک خانواده اسلامی را بیان نموده که خانواده‌های ما به این نکات در روابطشان نیازمند هستند.

وی افزود: این اثر ارزشمند با نگاهی خانوادگی و تربیتی به حدیث شریف کساء پرداخته و نویسنده با دقت در کلمات و عبارات این حدیث و با نگاهی به آیات و روایات و مسائل تربیتی، نکات تربیتی و خانوادگی را از این حدیث استخراج کرده است.

مدیر تبلیغات پویش کتاب‌خوانی ادبستان کساء گفت: این کتاب با حضور حضرت آیت‌الله ناصری، استاد اخلاق حوزه علمیه، رونمایی شد. این عالم برجسته نیز از انتشار این کتاب و انتخاب این سبک برای نشر فضائل اهل‌بیت(ع) تقدیر و تشکر نمودند. همچنین این کتاب با مقدمه آیت‌الله سیدابوالحسن مهدوی، نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، به رشته تحریر درآمده است.

مستاجران در ادامه بیان کرد: همزمان با انتشار این اثر تربیتی و مقارن با ایام ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، مسابقه کتاب‌خوانی ادبستان کساء نیز با جوایز ارزشمندی همچون دو جایزه بیست‌میلیون‌ریالی و دوازده جایزه پنج‌میلیون‌ریالی در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه نشر مهرستان یک پویش کتاب‌خوانی با محوریت این کتاب برگزار کرده است افزود: پس از برگزاری موفق پویش کتاب‌خوانی غدیر با محوریت کتاب "سفری که پرماجرا شد" ویژه مخاطب کودک و نوجوان، مقارن با ایام ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، دومین پویش نشر مهرستان با عنوان "ادبستان کساء" نیز با جوایز ارزشمندی همچون دو جایزه بیست‌میلیون‌ریالی و دوازده جایزه پنج‌میلیون‌ریالی در حال برگزاری است.

وی افزود: علاقه‌مندان برای دریافت این کتاب با تخفیف ویژه و شرکت در این مسابقه فرهنگی تربیتی تا 22 بهمن ماه فرصت دارند برای دریافت کتاب و شرکت در مسابقه عدد 9 را به 50005460 ارسال کنند.