کد خبر: 44763
تاریخ انتشار: یکشنبه, 07 آذر 1400 - 08:47

داخلی

»

کتاب

«غم‌نامه‌ی مایکل روزن» منتشر شد

منبع : انتشارات قدیانی
غم‌نامه‌ی مایکل روزن اثر مایکل روزن با ترجمه‌ی محبوبه کرمی و تصویرگری کوئنتین بلیک منتشر شد.
«غم‌نامه‌ی مایکل روزن» منتشر شد

به گزارش لیزنا،  انتشارات قدیانی غم‌نامه‌ی مایکل روزن اثر مایکل روزن با ترجمه‌ی محبوبه کرمی و تصویرگری کوئنتین بلیک را منتشر کرد. مایکل روزن، پسرش را از دست می‌دهد و از دل غم مرگِ اِدی این کتاب متولد می‌شود.

آیا نویسنده غمش را انکار  می‌کند؟ آیا از آن می‌گریزد؟ آیا خواننده هم باید تجربه‌ی سوگ را از سر گذرانده باشد تا میان صفحات و خطوط غم‌نامه خودش را بیابد یا تجربه‌ی هر فقدان و رفتنی که جزء جدایی‌ناپذیر زندگی است، کافی است تا روزن را کنار بزند و خودش قهرمان کتاب شود؟و از همه مهم‌تر جاده‌ی بی‌نور اندوه به کدام روشنایی و زایش می‌رسد؟

مایکل وین روزن (زاده 7 مه 1946) نویسنده و شاعر محبوب انگلیسی است که 140 کتاب نوشته است. او همچنین مجری تلویزیون و ستون نویس سیاسی بوده است روزن در سال ۲۰۰۷ جایزه‌ی افتخاری ادبیات کودکان بریتانیا را از آنِ خود کرد و در سال ۲۰۰۸ نشان شوالیه‌ی هنر و ادبیات فرانسه را از دولت فرانسه گرفت و در همین سال همراه مؤسسه‌ی بوک تراست جایزه‌ی کتاب‌های بامزه را به نام رولد دال پایه‌گذاری کرد.

انتشارات قدیانی غم‌نامه‌ی مایکل روزن را با ترجمه‌ی محبوبه کرمی و تصویرگری جذاب کوئنتین بلیک در قطع رحلی با قیمت 45 هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.