کد خبر: 42166
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 29 مرداد 1399 - 14:34

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

انتشار ویدئو «99 ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران»

منبع : روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
فعالیت معاونت کتابخانه ملی ایران در ویدئویی با عنوان «99 ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران» تولید و منتشر شد.
انتشار ویدئو «99 ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران»

به گزارش لیزنا، این قسمت از فیلم های 99 ثانیه ای با هدف آگاهی بخشی و شناساندن فعالیت معاونت کتابخانه ملی ایران با مدیریت دکتر فریبرز خسروی به مخاطبان و تبیین داشته های میراث مکتوب کشور در حافظه ملی ایرانیان تولید و منتشر می شود.

طرح «99 ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران» در پاسخ به نیازسنجی مخاطبان، با ساختار امروزی، ضرباهنگ سریع با بهره گیری از عکس، ویدئو، گرافیک، موشن گرافیک، مصاحبه و متن های حاوی اطلاعات مربوطه است که بدون برون سپاری و بدون هزینه تولید و فقط با اتکا، ابتکار و مهارت کارشناسان اداره کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تولید می شود. 

مجموعه فیلم های 99 ثانیه ای به عنوان بخشی از تاریخ شفاهی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و میراث مکتوب کشور پس از پخش و انتشار، آرشیو شده و برای علاقمندان و پژوهشگران قابل دسترس خواهد بود.

نخستین بخش از این مجموعه به توضیح درباره اداره نشریات و پیایندها اختصاص داشت، در بخش دوم فعالیت بخش اداره کل مرمت و حفاظت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و اداره های زیرمجموعه و در بخش سوم هم فعالیت معاونت کتابخانه ملی ایران تشریح می‌شود.