کد خبر: 42460
تاریخ انتشار: سه شنبه, 22 مهر 1399 - 11:09

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

برگزاری هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کشور

منبع : روابط عمومی کتابخانه مرکزی دانشگاه شهید بهشتی
شبکه مروجان کتاب‌خوانی کشور هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کشور را با رویکرد توجه به فضای مجازی برگزار می‌کند.
برگزاری هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کشور

به گزارش لیزنا، شبکه مروجان کتاب‌خوانی کشور با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری تعدادی از سازمان‌ها و نهادهای عمومی، دولتی و خصوصی، هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کشور را با دبیری دکتر محسن حاجی زین‌العابدینی، رئیس کتابخانه‌های دانشگاه شهید یهشتی و با رویکرد توجه به فضای مجازی برگزار می‌کند و در آن افراد، گروه‌ها، تشکل‌های مردمی و نهادهای غیردولتی دارای فعالیت‌های مؤثر و نوآورانه در زمینه ترویج کتاب‌خوانی را انتخاب و معرفی خواهد کرد.

در این دوره با توجه به شرایط به وجود آمده و شیوع ویروس کووید 19 علاوه بر بخش‌های مختلف جشنواره، بخش نگاه ویژه بر اساس توجه به فضای مجازی و مروجان کتاب در حوزه‌های بهداشت و کتاب درمانی، آموزشگران مروج کتاب (معلم، مربی، استاد)، مادران مروج کتاب، مبادله کنندگان کتاب‌های خانگی مروج کتاب، خبرنگاران و روزنامه‌نگاران مروج کتاب برگزار خواهد شد.

بر اساس این فراخوان، مروج کتاب‌خوانی کسی است که با طراحی و اجرای فعالیت‌های مستمر، کتاب‌خوانی را گسترش می‌دهد یا فرآیند خواندن را لذت‌بخش‌تر، عمیق‌تر و تأثیرگذارتر می‌سازد. همچنین ترویج کتاب‌خوانی شامل فعالیت‌هایی است که به افزایش، گسترش و استمرار کتاب‌خوانی در میان مردم می‌انجامد.

علاقه‌مندان و فعالان ترویج کتاب‌خوانی می‌توانند گزارش‌ها و مستندات فعالیت‌هایشان در زمینه ترویج کتاب‌خوانی را به همراه  تکمیل فرم‌ها تا پایان وقت اداری 29 آبان ماه ۱۳۹9 به دبیرخانه «هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی» ارسال کنند.  علاقه‌مندان برای کسب اطلاع بیشتر و همچنین دسترسی به فرم‌های ثبت‌نام می‌توانند به وب‌سایت‌های شبکه ترویج کتاب‌خوانی و تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی مراجعه و با شماره  تلفن‌های ۸۸۳۴۲۹۸۰  – ۸۸۳۴۲۹۷۹ تماس بگیرند.

آدرس پست الکترونیکی فراخوان  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید است.

مستندات شامل گزارش‌های مختلف، عکس، فیلم، فایل‌های صوتی، بازتاب‌های رسانه‌ای، گزارش‌های مکتوب، گواهی‌نامه، تقدیرنامه، تفاهم‌نامه و قراردادها در قالب‌های مختلف با توجه به رویکرد مجازی جشنواره، تمامی مستندات به‌صورت الکترونیکی ارسال شود.