کد خبر: 41635
تاریخ انتشار: یکشنبه, 21 ارديبهشت 1399 - 06:58

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

برگزاری جلسه مشترک كارگروه برنامه ريزی علم اطلاعات با كارگروه آموزش عالی مجازی

منبع : لیزنا
جلسه مشترك كارگروه برنامه ريزی و گسترش علم اطلاعات و دانش شناسي با كارگروه آموزش عالي مجازی به صورت آنلاین برگزار شد.
برگزاری جلسه مشترک كارگروه برنامه ريزی علم اطلاعات با كارگروه آموزش عالی مجازی

به گزارش لیزنا، جلسه مشترك كارگروه برنامه ريزی و گسترش علم اطلاعات و دانش شناسي با حضور دكترعبدالحسين فرج پهلو، دكتر محمد حسن زاده، دكتر سعيد رضايي شريف آبادی، دكتر احمد شعبانی، دكتر فريده عصاره، دكتر نجلا حريری و اعضای كارگروه آموزش مجازی به رياست دكتر صفوی به صورت مجازی از ساعت ١٧ تا ١٩ روز شنبه 20/02/1399 برگزار شد.

دکتر محمد حسن زاده با اعلام این خبر افزود: دستور این  جلسه بررسی زمينه های همكاری بین دو کارگروه با نگاهی به استفاده از تجربیات یکدیگر در پیشبرد برنامه ها بر اساس شرایط پس از بحران کرونا بود.

وی افزود: پس از بحث و گفتگو، اولا مشخص شد که زمینه های همکاری فراهم و بسیار مساعد است. ثانیا محورهای اولیه زير براي همكاری طرفين مشخص شد:

۱- مشاركت طرفين در حوزه سياستگذاری دوره هاي الكترونيكی

۲- مشاركت كارگروه علم اطلاعات در سازماندهي و اشاعه محتوا با محوريت استانداردهای متاديتا

۳- مشاركت در بهينه سازی محتوا در آموزش الكترونيكی

۴- مشاركت در ارزيابی و خلق معیارها و استانداردهای لازم برای سازماندهی و تحلیل محتوای تولید شده و تضمين كيفيت آن برای کاربر

۵- همكاري در آموزش اساتيد و فراگيران

۶- مشاركت در ارزش آفريني از يادگيري الكترونيكی و ایجاد زمینه برای ارتباطات و خدمات اطلاعاتی و آموزشی در شبکه های گسترده و بین المللی

مقرر شد، صورتجلسه مشترك از سوي دو كارگروه تهيه و همكاری برای رسيدن به فعاليت های مشترك بين دو كارگروه در برنامه‌ها و دستور کار دو کارگروه تداوم پيدا كند.