کد خبر: 41995
تاریخ انتشار: دوشنبه, 23 تیر 1399 - 14:00

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

عضوگیری حضوری کتابخانه ملی ایران برقرار است

منبع : روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: به منظور تامین سلامت اعضای کتابخانه ملی ایران و پرسنل خدمت‌رسان به اعضا از پذیرش افراد بدون ماسک یا شیلد به محیط کتابخانه ملی ایران و تالارهای مطالعه خودداری می شود.
عضوگیری حضوری کتابخانه ملی ایران برقرار است

به گزارش لیزنا، رضا شهرابی مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط اعضای کتابخانه ملی ایران تاکید کرد و گفت: با توجه به فراهم شدن امکان استفاده از کتابخانه ملی از یک تیرماه سال جاری در روزهای کرونایی برای هر ۲ گروه عادی و پژوهشی، لازم است که همه استفاده کنندگان از تالارهای مطالعه کتابخانه ملی ایران موارد و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

شهرابی با انتقاد از اینکه در مواردی شاهد عدم استفاده از ماسک یا شیلد توسط اعضای کتابخانه ملی ایران هستیم، افزود: اگر در مواردی چنانچه مشاهده شود اعضا پس از ورود به کتابخانه به موارد مذکور بی توجه هستند، ضمن هدایت آنها به خارج از کتابخانه ملی ایران موارد به عنوان تخلف ثبت می شود.

وی درباره شرایط عضوگیری کتابخانه ملی ایران در روزهای کرونایی اظهارداشت: فرآیند عضوپذیری کتابخانه ملی ایران به صورت حضوری از یک تیرماه آغاز شده است و تا زمانی که ستاد ملی مقابله با کرونا الزامات بهداشتی جدیدی را به صورت رسمی اعلام کند، ادامه خواهد داشت.