کد خبر: 1221
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1389 - 14:38

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

اسامی کاندیداتورهای چهارمین دوره انتخابات هیأت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران

تا کنون دونفر برای کاندیداتوری چهارمین دوره انتخابات هیأت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران که هفته آینده در محل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد شد اعلام آمادگی کردند.

به گزارش پایگاه خبری کتابداری و اطلاع رسانی ایران (لیزنا)، داریوش علی محمدی، مسئول روابط عمومی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران، اعلام کرد: تا این لحظه آقای دکتر سعید رضایی شریف آبادی دانشیار گروه کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه الزهرا و آقای سید مهدی طاهری دانشجوی دکترای دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات ‫اعلام کاندیداتوری کرده اند.

یاد آور می شود؛ چهارمین دوره انتخابات هیأت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در روز چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389 در محل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد شد و اعضای پیوسته انجمن حق انتخاب شدن و انتخاب کردن در این انتخابات را دارند.

خبرهای تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: