کد خبر: 1530
تاریخ انتشار: شنبه, 18 ارديبهشت 1389 - 23:08

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

حضور کتابدار ایرانی در سه کنفرانس بین المللی

 مریم ذاکر حمیدی در همایش کمو انفورماتیک دانشگاه شفیلد انگلستان، و نیز كنفرانس ايفلا 2010 در گوتنبرگ، موفق به اخذ گرانت شده است و  اولین سخنران كنفرانس connections 2010 در دانشگاه وسترن انتاريو کانادا است.

به گزارش پایگاه خبری کتابداری و اطلاع رسانی ایران (لیزنا)، مریم ذاکر حمیدی در کنفرانس کمو انفورماتیک دانشگاه شفیلد انگلستان، و نیز كنفرانس ايفلا 2010 در گوتنبرگ، موفق به اخذ گرانت شده است و  اولین سخنران كنفرانس connections 2010 در دانشگاه وسترن انتاريو کانادا است.

در کنفرانس شفیلد، امسال تعداد 25 مقاله در قالب سخنراني و پوستر ارائه خواهد شد که مقاله  مريم ذاكرحميدي  با عنوان Library Based Chemoinformatics Support  موفق به اخذ گرانت از اين همايش شده است.

همچنین امسال كنفرانس ايفلا در شهر گوتنبرگ كشور سوئد برگزار مي شود و تعداد 35 نفر موفق به اخذ گرانت از بين 250 نفر شركت كننده در اين رقابت گرديدند.

دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران در پانزدهمين كنفرانس connections 2010 که 25 و 26 اردیبهشت ماه دانشگاه وسترن انتاريو كانادا برگزار می شود، اولین سخنران در روز اول، در پانل اطلاعات پزشكي خواهد بود . عنوان مقاله وی  " An end user evaluation of query formulation and results review tools in Pub Med Search Engines"

است.

 

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: