کد خبر: 43849
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 13 خرداد 1400 - 08:49

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

وبینار «توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی برای گروه‌های حاشیه‌ای» برگزار می‌شود

منبع : پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور
نخستین جلسه از سلسله وبینارهای فراملی «روایت‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» با سخنرانی استاد دانشگاه کارولینای جنوبی برگزار می‌شود.
وبینار «توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی برای گروه‌های حاشیه‌ای» برگزار می‌شود

به گزارش لیزنا، اولین جلسه از سلسله وبینارهای فراملیِ «روایت‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» با موضوع «توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی برای گروه‌های حاشیه‌ای» و سخنرانی کیم تامپسون، دانشیار علم اطلاعات دانشکده اطلاعات و ارتباطات دانشگاه کارولینای جنوبی و «آندرو واکلی» دانشجوی کارشناشی‌ارشد این دانشکده ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه هجدهم خردادماه برگزار می‌شود.

این وبینار از طریق سامانه اسکای روم معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فن‌آوری اطلاعات نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می شود و دبیری آن بر عهده منصور کوهی رستمی، استادیار دانشگاه شهید چمران اهواز خواهد بود. این نشست همچنین به صورت زنده از طریق صفحه نهاد در آپارات نیز پخش خواهد شد.

علاقه مندان می توانند از طریق پیوند https://www.skyroom.online/ch/researchpl/webinar در این نشست شرکت کنند.

گفتنی است، دفتر پژوهش و آموزش به منظور توسعه یادگیری و ارتقای بینش و دانش کارکنان، از طریق انتقال تجربه و ایده از بیرون نهاد به داخل، سلسله وبینارهای فراملی «روایت هایی از ایده ها و الگوهای مدیریت کتابخانه های عمومی» در قالب به اشتراک‌گذاری تجربه و ایده ساماندهی کرده است. این وبینارها با مشارکت اساتید دانشگاه‌ها، کتابداران و مدیران کتابخانه‌های عمومی کشورهای مختلف برگزار خواهد شد.