کد خبر: 41890
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 04 تیر 1399 - 13:37

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

با حضور کارشناسان مطالعات جهان؛

گفتگو پیرامون کتاب جنجالی جان بولتون برگزار می‌شود

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران
همزمان با انتشار کتاب جدید و خبر ساز « اتاقی که در آن اتفاق افتاد» در آستانه انتخابات ریاست جمهوری امریکا، نشست گفتگو در مورد این کتاب با حضور دکتر محمد مرندی برگزار می شود.
گفتگو پیرامون کتاب جنجالی جان بولتون برگزار می‌شود

به گزارش لیزنا، نشست بررسی بروز عوامل جانبی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری امریکا با محوریت کتاب جنجالی خاطرات بولتون با نام «اتاقی که در آن اتفاق افتاد» (با عنوان انگلیسی The room where it happened)  به صورت زنده از طریق فضای مجازی برگزار می‌شود.

گفتگو درباره کتاب هایی برای خداحافظی عنوان نشستی با حضور دکتر محمد مرندی عضو هیات علمی دانشگاه مطالعات جهان و حمیدرضا غلامزاده دانشجوی دکتری مطالعات آمریکا است که به بررسی عوامل تاثیرگذار بر روند انتخابات ریاست جمهوری امریکا و کتاب جنجالی تشریح خاطرات جان بولتون می پردازد.

جان بولتون  از زمان تصدی گری به عنوان مشاور امنیت ملی در کاخ سفید از نزدیک شاهد تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها توسط ترامپ بوده  و انتشار روایت او، واکنش های بسیاری را از سوی دولت و محافل سیاسی آمریکا به همراه داشته است.

نشست گفتگو درباره کتاب هایی برای خداحافظی  روز یکشنبه 8 تیرماه حدود ساعت ۱۱ صبح از طریق صفحه مجازی کتابخانه‌های عمومی تهران به آدرس  (instagram.com/tehranplir)، آپارات (aparat.com/tehranpl/live)  و پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور (www.iranpl.ir) به صورت زنده پخش خواهد شد.

علاقه‌مندان می توانند پرسش های خود را از کارشناسان این برنامه از طریق ارسال پیام مستقیم (Direct)  به اینستاگرام اداره کل کتابخانه های عمومی تهران مطرح نمایند.