کد خبر: 28950
تاریخ انتشار: دوشنبه, 29 خرداد 1396 - 14:07

داخلی

»

اخبار کتاب

«نذر کتاب» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ماکو

منبع : لیزنا
ویژه‌برنامه «نذر کتاب» در ایام شهادت حضرت علی(ع) و لیالی قدر در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ماکو استان آذربایجان غربی، برگزار شد.
«نذر کتاب» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ماکو

به گزارش لیزنا، بر اساس اعلام روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در این فعالیت که یک ایده فرهنگی‌ـ مذهبی به مناسب ماه مبارک رمضان است، اعضا بخشی از نذورات خود را به توزیع کتاب اختصاص دادند.

در ویژه‌برنامه «نذر کتاب» هر کدام از اعضا برای استجابت دعای خود، کتاب یا کتاب‌هایی را به درون صندوقچه نذر کتاب انداختند.

گفتنی است کتاب‌های جمع‌آوری شده روز 23 ماه مبارک رمضان، به «کتاب‌خانه کوچک من» واقع در بخش کودکان بیمارستان فجر ماکو، اهدا می‌شود.

این ویژه‌برنامه هم‌زمان با لیالی قدر از روز 24 تا 28 خرداد در این کانون اجرا شد.

 

تلاوت قرآن کریم، معرفی شخصیت، معرفی ایام، معرفی کتاب، قصه‌گویی، نمایش فیلم «مسافران نیاز» و غیره از دیگر برنامه‌های کانون ماکو در ایام ماه مبارک رمضان است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: