کد خبر: 35375
تاریخ انتشار: دوشنبه, 11 تیر 1397 - 17:09

داخلی

»

اخبار کتاب

نشست رایگان «صدای نویسنده در ترجمه» برگزار می‌شود

منبع : لیزنا
كمیسیون آموزش انجمن صنفی مترجمان استان تهران جلسه چهارم از سلسله نشست‌ها با محوریت «صدای نویسنده در ترجمه» و با تدریس اصغر نوری در تاریخ 28 تیر 97 برگزار می کند.
نشست رایگان «صدای نویسنده در ترجمه» برگزار می‌شود

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی انجمن صنفی مترجمان تهران، كمیسیون آموزش انجمن صنفی مترجمان استان تهران در سه سال فعالیت خود با هدف ارتقای سطح دانش و آگاهی مترجمان تاكنون كارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی در حوزه ترجمه برگزار كرده است. سلسله نشست‌های رایگان «تجربه‌گویه‌های ترجمه» با هدف استفاده مترجمان از تجربیات اساتید صنعت ترجمه تدوین شده كه تا به امروز سه جلسه از این نشست‌ها برگزار شده. جلسه چهارم از این سلسله نشست‌ها با محوریت «صدای نویسنده در ترجمه» و با تدریس اصغر نوری در تاریخ 28 تیر 97 برگزار می‌شود.

اصغر نوری مترجم، نمایش‌نامه‌نویس و كارگردان تئاتر است و دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فرانسه و کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر است. تاكنون در حوزه‌ی ادبیات داستانی و نمایشی آثار بسیاری از وی چاپ و منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از محورهای این نشست رایگان به وبگاه انجمن مراجعه و یا با شماره 66980372-021 تماس حاصل فرمایند.

این نشست روز پنجشنبه 28 تیر ماه از ساعت 17 تالی 19 در محل دفتر انجمن صنفی مترجمان به آدرس خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر شمالی، پلاك 58، طبقه سوم برگزار می‌شود.

حضور در این نشست برای عموم آزاد و رایگان است و تكمیل فرم ثبت‌نام جهت مدیریت بهتر كارگاه الزامی‌ست.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: