کد خبر: 35076
تاریخ انتشار: دوشنبه, 28 خرداد 1397 - 12:04

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اهدای منابع کتابخانه به اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان

منبع : لیزنا
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از اهدا منابع کتابخانه اداره کل جهاد کشاورزی به اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان خبر داد.
اهدای منابع کتابخانه به اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در گفتگویی ضمن قدر دانی از مسئول هماهنگی و پیگیری این امر خداپسندانه در سازمان جهاد کشاورزی بیان داشت: بیش از چهار هزارنسخه کتاب و سایر منابع در کتابخانه  اداره کل  جهاد کشاورزی  استان با هماهنگی های انجام شده به این اداره کل جهت توزیع در کتابخانه‌های عمومی سطح استان سمنان اهدا شد.

نورعلی غلامحسین نیا سماکوش افزود: در برخی از کتابخانه های عمومی استان به ویژه کتابخانه های شهری کوچک و روستایی با کمبود منابع در بخش کشاورزی مواجه  هستیم  که می توان بخشی از این منابع را از طریق این کتاب‌های اهدا شده تامین کرد.

وی با اشاره به این مطلب که در سال گذشته در راستای برگزاری جشنواره اهدای کتاب  بیش از ۳۰۰هزارنسخه کتاب توسط مسئولان دستگاه های اجرایی و شهروندان استان سمنان به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا شد اظهار داشت: بسیاری از کتاب‌های تخصصی طی برگزاری این جشنواره از سوی سازمانها  اهدا شده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در خاتمه از آمادگی اداره کل کتابخانه های عمومی  استان جهت دریافت کتاب اهدایی از کلیه سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان خبر داد و خاطرنشان کرد: کلیه کتاب اهدا شده پس از جداسازی، تفکیک و استعلام های لازم در بین کتابخانه های عمومی استان توزیع خواهد شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: