کد خبر: 40467
تاریخ انتشار: سه شنبه, 05 آذر 1398 - 10:06

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

برگزاری کارگاه قصه گویی با حضور مصطفی رحماندوست

منبع : پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور
به مناسبت هفته کتاب، کارگاه قصه گویی با حضور مصطفی رحماندوست در کتابخانه امام جواد(ع) چهارروستایی گناوه برگزار شد.
برگزاری کارگاه قصه گویی با حضور مصطفی رحماندوست

به گزارش لیزنا، همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی، کارگاه قصه گویی با حضور مصطفی رحماندوست در کتابخانه امام جواد(ع) چهارروستایی گناوه برگزار شد.

مصطفی رحماندوست، نویسنده و شاعر سرشناس کشور در حوزه ادبیات کودک و نوجوان، برای شرکت در برنامه های هفته کتاب اعم از کارگاه قصه گویی، همایش قصه گویی و اهمیت آن در رشد شخصیت کودکان، رونمایی و جشن امضای کتاب، شنبه ۲۵ آبان ماه در کتابخانه عمومی امام جواد(ع) چهارروستایی حضور یافت.

مصطفی رحماندوست با ابراز خرسندی از حضور در این روستای دوستدار کتاب گفت: جای خوشحالی است که در یک روستا از استان بوشهر مردم با اشتیاق کتاب می خوانند و اهل مطالعه هستند و جدیدترین کتاب های چاپ شده ام را در دست دارند.

در این مراسم  از دو کتاب «به نام دوستم خدا » و «صد دانه یاقوت»  از آثار جدید مصطفی رحماندوست رونمایی و همچنین جشن امضای این آثار برگزار شد.

گفتنی است، مصطفی رحماندوست یکی از برجسته ترین شاعران معاصر در عرصه شعر کودک است که نزدیک به چهار دهه از عمر خود را صرف نوشتن برای کودکان کرد. رحماندوست علاوه بر شعر، به نوشتن قصه، نمایشنامه، مقاله، قصه های منظوم، ترجمه قصه، مقالات و متون آموزشی و تالیف کتب درسی و آموزشی برای کودکان و نوجوانان پرداخته است. وی ۱۹۱ اثر در حوزه شعر و ادبیات کودک خلق کرده است.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: