کد خبر: 40815
تاریخ انتشار: سه شنبه, 01 بهمن 1398 - 15:10

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت:

راه اندازی پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی به سیل زدگان در کتابخانه ها ی عمومی

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل
پروانه رضا قلیزاده گفت: کمک های مردمی برای سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان در کتابخانه های عمومی جمع آوری می شود.
  راه اندازی پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی به سیل زدگان در کتابخانه ها ی عمومی

به گزارش لیزنا، پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اعلام این خبر اظهار داشت: همزمان با آحاد مردم ایران در حمایت از مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان، پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی در کتابخانه های عمومی استان اردبیل راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه اعضای کتابخانه های عمومی و همچنین کارکنان و کتابداران این نهاد در همه حوادث و بحران های طبیعی بوجود آمده در نقاط مختلف کشور با ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی خود، اعلام مشارکت و همبستگی نموده اند افزود: در ماجرای سیل استانهای شمالی و جنوبی کشور در سال گذشته و همچنین تهیه تجهیزات و منابع برای کتابخانه عمومی تفکر استان تهران که در جریان اغتشاشات آبان ماه مورد آتش سوزی قرار گرفت و سایر حوادث طبیعی با جمع آوری وسایل مورد نیاز از جمله لوازم التحریر و اسباب بازی برای کودکان حمایت های خود را اعلام کرده اند.

مدیرکل کتابخانه ای عمومی استان در ادامه سخنان خود با اشاره به راه اندازی پایگاههای کمک های مردمی برای سیل زده گان استان سیستان و بلوچستان در کتابخانه های عمومی افزود: در این پایگاهها لوازم ضروری و مورد نیاز مناطق سیل زده از جمله« پوشاک، کفش، پتو، لوازم بهداشتی، آب معدنی، اسباب بازی برای کودکان و لوازم التحریر برای دانش آموزان جمع آوری می شود.

وی ضمن دعوت از عمومی مردم استان برای مشارکت در این کار خیرخواهانه و انسان دوستانه، تصریح کرد: کتابخانه های عمومی آماده دریافت کمک های مردمی، بویژه لوازم التحریر و اسباب بازی برای ارسال به مناطق سیل زده هستند.

 

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: