کد خبر: 17587
تاریخ انتشار: جمعه, 14 آذر 1393 - 10:45

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

آخرین اخبار

تکمیل گوگل کودکانه

گوگل سرانجام بعد از هشت سال کار روی پروژه جستجوگرهای کودکان، این پروژه را تکمیل کرده و بزودی نسخه زیر ۱۲ سال را نیز معرفی می‌کند.  
تکمیل گوگل کودکانه

 

به‌ گزارش لیزنا، گوگل بعد از هشت سال فعالیت روی پروژه کودکان، ظاهرا توانسته به دستاوردی در این زمینه برسد و براساس گزارش نشریات آمریکایی باید به زودی منتظر عرضه گوگل کودکان باشیم.


البته احتمال شکست این پروژه با عدم انطباق اهداف وجود دارد و برای تحلیل‌ های دقیق‌ تر باید منتظر معرفی آن نشست.

با توجه به اینکه هنوز مشخص نیست چرا گوگل روی همچین پروژه‌ ای سرمایه‌ گذاری کرده است اما احتمالا "گوگل کودکان" نسخه‌ های جدیدی از کروم و یوتیوب را معرفی می‌ کند. با این حال باز هم مشخص نیست دقیقا چه تولیداتی در این زمینه ارائه خواهد شد و چه زمانی می‌ توان از آن استفاده کرد.


گوگل این پروژه را برای کودکان زیر 12 سال در نظر گرفته تا حریم آنها در فضای مجازی حفظ شود و علاوه بر آن ابزاری در اختیار والدین قرار می‌ دهد تا به کنترل رفتار کودکان بپردازند.


ظاهرا براساس گفته ‌های مدیر این پروژه، گوگل منتظر جنجال (واکنش ‌های انتقادی) بر سر چنین پروژه‌ ای نیز هست اما تأکیدش همچنان بر حمایت از حقوق بچه‌ ها خواهد بود.

 

 

برچسب ها :
فاطيما
|
iran
|
1393/09/16 - 10:27
0
1
سلام . خبر جالبي است. خواهشا اگر اخبار ديگري در اين زمينه داريد به اشتراك بگذاريد. ممنون
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: