کد خبر: 28263
تاریخ انتشار: یکشنبه, 03 ارديبهشت 1396 - 15:26

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کارگاه

کارگاه‌ «خبرنگاری کتاب» در نمایشگاه کتاب تهران برگزار می شود

منبع : لیزنا
مدیر کمیته علمی و فرهنگی از برگزاری کارگاه‌های آموزشی با موضوع حفظ محیط زیست، خبرنگاری در حوزۀ کتاب در سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.
 کارگاه‌ «خبرنگاری کتاب»  در نمایشگاه کتاب تهران برگزار می شود

 به گزارش لیزنا، براساس اعلام ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، یحیی دهقانی با بیان این که در کارگاه‌های هم‌اندیشی و نشست‌های تخصصی توجه و تمرکز بیشتر روی حوزۀ نشر و کتاب است، گفت: در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران موضوعاتی همچون حفظ محیط زیست، خبرنگاری در حوزۀ کتاب و آشنایی کودکان و نوجوانان با فن نویسندگی در سرفصل‌ برنامه‌های این کمیته مورد توجه قرار گرفته است.

یحیی دهقانی با بیان این‌که کمیتۀ علمی و فرهنگی، کارگاه هم‌اندیشی خبرنگاری در حوزه کتاب را برای نخستین بار امسال در نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌کند افزود: ضرورت توجه بیش از پیش به گسترش فرهنگ کتابخوانی و آشنایی افراد جامعه با درونمایۀ کتاب با بهره‌گیری از فعالیت‌های خبری زمینه برگزاری کارگاه خبرنگاری در حوزه کتاب را فراهم کرده است.

مدیر کمیته علمی و فرهنگی گفت: برای انتخاب فرد کارشناس که بتواند مسئولیت دبیری این کارگاه را بر عهده بگیرد بررسی‌های لازم به عمل آمد یکی از پیشکسوتان شناخته شدۀ حوزه خبر و خبرنگاری انتخاب شد.

 وی افزود: برای شرکت در این کارگاه از خبرنگاران رسانه‌های گروهی و دانشجویان این رشته در دانشکده خبر دعوت شده که در پایان کارگاه گواهی مربوط به آنان داده خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش، سیاُمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

کتابدار
|
Iran
|
1396/02/06 - 10:04
0
0
سلام ایا همه میتونن تو این کارگاه شرکت کنند؟ شرایطش چیه؟
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: