کد خبر: 47718
تاریخ انتشار: سه شنبه, 21 شهریور 1402 - 14:51

داخلی

»

کتاب

«ماجراهای نارنیا» تجدید چاپ شد

منبع : انتشارات قدیانی
مجموعه کامل ماجراهای نارنیا اثر سی. اس. لوئیس با ترجمه پیمان اسماعیلیان در قطع رحلی به چاپ دوم رسید .
«ماجراهای نارنیا» تجدید چاپ شد

به گزارش  لیزنا، مجموعه‌ای از هفت رمان خیال‌پردازی نوشته سی اس لوئیس برای کودکان است  که با نام ماجراهای نارنیا شناخته می‌شود. این مجموعه که به عنوان یک اثر کلاسیک در ادبیات کودک و شناخته‌ترین اثر نویسنده اش می باشد و بیش از ۱۲۰ میلیون نسخه از آن به ۴۱ زبان فروخته شده در بین سال‌های ۱۹۴۹ تا ۱۹۵۴ نوشته شده‌است.

در این مجموعه، شخصیت‌ها و ایده‌هایی از اساطیر یونانی و رومی و همچنین افسانه‌های کهن بریتانیا و ایرلند به کار رفته‌ است.

سرگذشت نارنیا ماجرای کودکانی را نقل می‌کند که نقش اصلی این مجموعه را بر عهده دارند. در هر جلد از این مجموعه کودکانی از دنیای ما به صورت جادویی به نارنیا منتقل می شوند. جایی که از آن‌ها خواسته می شود تا به اصلان شیر کمک کنند تا از پس بحران در دنیای نارنیا بر آید.

نارنیا دنیایی است که در آن حیوانات سخن می‌گویند، جادو امری رایج نیست ولی جادو در بطن سرزمین وجود دارد و خوبی به جنگ با بدی می‌رود. داستان آفرینش نارنیا در روز نخست با آواز اصلان شیر و سخنگو شدن آمده‌است.

خواهرزاده جادوگر ، شیر، ساحره و کمد لباس ، اسب و پسرک او ، شاهزاده کاسپین ، سفر کشتی بامداد نورد ، صندلی نقره‌ای و آخرین نبرد  عناوین هفت رمان نارنیا است که نشر قدیانی مجموعه کامل آن را در قطع رحلی و نوبت چاپ دوم با قیمت 650000 تومان وارد بازار کتاب کرد.

برچسب ها :