کد خبر: 41670
تاریخ انتشار: جمعه, 26 ارديبهشت 1399 - 17:33

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

آی بولتن در آستانۀ دو سالگی

منبع : لیزنا
همزمان با دو سالگی آی‌بولتن، آرشیو سالانه این نشریه در قالب یک کتاب نیز منتشر و برای کتابخانه‌ها و مراکز آرشیوی ملی و بین‌المللی ارسال خواهد شد.
آی بولتن در آستانۀ دو سالگی

به گزارش لیزنا، مسئول كمیته روابط بین الملل انجمن كتابداری و اطلاع رسانی ایران، با اعلام این خبر گفت: ‌آی‌بولتن نام خبرنامه انگلیسی زبان انجمن كتابداری و اطلاع‌رسانی ایران است که حاصل همكاری مشترك كمیته روابط بین‌الملل انجمن كتابداری و اطلاع‌رسانی ایران و اداره‌كل ارتباطات بین‌الملل سازمان اسناد و كتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران است و به صورت دو ماهنامه منتشر می‌شود.

وی همچنین افزود: همزمان با دو سالگی آی‌بولتن، آرشیو سالانه این نشریه در قالب یک کتاب نیز منتشر و برای کتابخانه‌ها و مراکز آرشیوی ملی و بین‌المللی ارسال خواهد شد.

آی بولتن دوازدهم به صورت الكترونیكی در نشانی http://ibulletin.info/?page_id=1524 در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در نسخه الكترونیكی آن علاوه‌بر متن كامل خبرها مطالب بیشتر به‌صورت چندرسانه‌ای به مطالب افزوده می‌شود. یادآور می شود شماره یازده به عنوان ویژه نامه مروجان کتابخوانی و شماره دوازده در پایان سال 98 منتشر شده است.

فهرست و متن کامل شماره های گذشتۀ آی بولتن در این نشانی آمده است: http://ibulletin.info/?page_id=375

علاقه‌مندان برای همکاری با این نشریه می توانند از طریق رایانامه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه نمایند.

برچسب ها :