کد خبر: 26717
تاریخ انتشار: دوشنبه, 20 دی 1395 - 14:59
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

سومین دورۀ آکادمی داستان انتشارات علمی و فرهنگی هنرجو می‌پذیرد

منبع : لیزنا
در دوره‌های پیشین، انتشار30 داستان کودک که هم اکنون در مرحلۀ تصویرگری قرار دارد و 20 رمان در حال تالیف کودک و نوجوان مورد تصویب قرار گرفته است.
سومین دورۀ آکادمی داستان انتشارات علمی و فرهنگی هنرجو می‌پذیرد

به گزارش لیزنا، بر اساس اعلام روابط عمومی انتشارات علمی و فرهنگی، کارگاه‌های این دوره، شامل اتاق تجربه (رمان کودک و نوجوان)، کارگاه رمان فانتزی و کارگاه خلق کتاب تصویری کودک(در تیم­های دو نفره تصویرگر_ نویسنده) است. استادان راهنمای کارگاه­ها فریدون عموزاده­ی خلیلی، هدی حدادی، سید نوید ‌سید‌علی‌اکبر و آرمان سلاح‌ورزی هستند.

گفتنی است این کارگاه‌ها در ۱۰ جلسه برگزار می‌شود و در پایان دوره، ناشر با نویسندگانی که اثرشان توسط استادان تایید شود، قرارداد بسته و با پرداخت حق‌التالیف، اقدام به چاپ اثر خواهد نمود.

 کارگاه‌هادر روز پنج‌شنبه هر هفته برگزار می­‌شود و مهلت ارسال مدارک تا 30 دی‌ماه و شروع كلاس‌ها از تاريخ 7 بهمن 1395 خواهد بود.

شرايط شركت در كارگاه­‌های آكادمی عبارت است از:

1.    ارائه سه نمونه داستان كه حداقل يكي از آن‌ها در ارتباط با موضوع كارگاهي باشد كه هنرجو قصد شركت در آن را دارد. (تصويرگران داوطلب شركت در كارگاه­های كتاب تصويری بايد سه نمونه كار تصويری ارائه دهند.)

2.    حداقل سن ۱۷ سال

3.    تكميل فرم درخواست كارگاه (حضوری)

4.    پرداخت شهریه سیصد هزارتومان برای هر کارگاه

  علاقمندان می­توانند براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 88665734 تماس گرفته و آثار خود را به این نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدارسال کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
رویدادهای پیش رو