کد خبر: 30478
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 23 شهریور 1396 - 13:16
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

مجموعه شعر «با من دوست باش» سروده‌ افسانه شعبان‌نژاد منتشر شد

منبع : لیزنا
مجموعه شعر «با من دوست باش» سروده افسانه شعبان‌نژاد و تصویرگری فهیمه محجوب به تازگی از سوی انتشارات لوپه تو برای خردسالان و کودکان منتشر شده است.
مجموعه شعر «با من دوست باش» سروده‌ افسانه شعبان‌نژاد منتشر شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام رسانه خبری انجمن نويسندگان كودك و نوجوان، «پر پر پر توی هوا»، «شالاپ شلوپ میون آب»، «گُرُم گُرُم روی زمین» و‌ »وز وز وز تو باغچه‌ها» عنوان‌های این مجموعه چهارجلدی هستند.

شعبان‌نژاد در این مجموعه شعرهای ساده و کودکان درباره حیوانات و موجودات مختلف سروده است. مثلا در کتاب «وز وز وز تو باغچه‌ها» درباره حیواناتی که در باغ و باغچه‌ها هستند مانند جیرجیرک، حلزون، زنبور، سوسک، مورچه،عنکبوت، کرم شب‌تاب، کفشدوزک، ملخ و هزارپا شعر می‌گوید و در کتاب «گُرُم گُرُم روی زمین» درباره حیواناتی که در خشکی زندگی می‌کنند مانند خرس، خرگوش، سگ، کانگورو، گوسفند، مارمولک، گورخر، زرافه،موش خرما و همستر.

همچنین در کتاب «شالاپ شلوپ میون آب» درباره حیواناتی که در آب زندگی می‌کنند یا با آب ارتباط بیشتری دارند مانند اسب آبی، پنگوئن، خرس قطبی، دلفین، قورباغه، ستاره دریایی، عروس دریایی، فک، نهنگ و هشت پا و در کتاب «پر پر پر توی هوا» درباره حیواناتی که پر دارند مانند اردک، دارکوب، شاهین، غاز،قرقاول،قو، کبوتر، کلاغ، گنجشک و مرغ شعر می‌گوید.

انتشارات لوپه تو مجموعه 4 جلدی «با من دوست باش» را با شمارگان هزار نسخه و قیمت 65 هزار ریال برای هر جلد منتشر کرده است.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو