کد خبر: 32038
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 16 آذر 1396 - 16:17
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

تمديد زمان اجراي طرح پائيزه كتاب در ۱۱ استان تا دوم دی ماه

منبع : لیزنا
مدت زمان اجرای پاییزه کتاب در مراکز استان هایی که تعداد کتابفروشی‌های آنها کم و از لحاظ میزان فروش و تخصیص یارانه در طرح پائیزه و طرح‌های قبلی نتوانسته‌اند نسبت به جذب یارانه خود در بازه زمانی ۲۰ روزه اقدام کنند، تا ۲ دی‌ماه تمدید شد.
تمديد زمان اجراي طرح پائيزه كتاب در ۱۱ استان تا دوم دی ماه

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومي خانه كتاب، مدت زمان اجراي طرح پائيزه كتاب در مراكز استان هاي سيستان و بلوچستان، كهگيلويه و بويراحمد، ايلام، كردستان، خراسان جنوبي، خراسان شمالي، آذربايجان غربي، قزوين، زنجان، لرستان و سمنان با هدف توجه به كتابفروشي هاي مناطق كم برخوردار، مرزي و دور از مركز تا دوم دي ماه تمديد شد.

با گذشت دو هفته از  اجراي طرح «پائيزه كتاب» كه با مشاركت ۸۲۵ كتاب‌فروشي از ۳۱ استان كشور در حال برگزاري است،  بيش از ۴۳۸ هزار نسخه كتاب از سوي ۱۸۶ هزار نفر خريداري شده است.

علاقمندان به كتاب مي توانند با استفاده از اپليكيشن «كتابفروشي»، كتابفروشي هاي سطح شهر كه عضو طرح پائيزه كتاب هستند را بر روي نقشه مشاهده كرده و بهترين مسير براي رسيدن به آن را پيدا كنند. همچنين اين اپليكيشن شماره تماس و آدرس تمامي كتابفروشي هاي داراي مجوز را در اختيار كاربران قرار مي دهد و آنها را براي رسيدن به مقصد راهنمايي خواهد كرد.

طرح «پائيزه كتاب» با شعار «هر ورقش دفتريست... » از دوم آذرماه همزمان باچهارمين دوره  كتابگردي آغاز شده است. علاقه مندان و خريداران كتاب با همراه داشتن كارت ملي مي توانند با مراجعه به كتابفروشي هاي عضو طرح تا دوم دي ماه در شهرستان ها و مراكز استان هاي نام برده شده از تخفيف ۲۰ تا ۲۵ درصدي خريد كتاب در اين طرح تا سقف ۱۰۰ هزار تومان استفاده كنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب