کد خبر: 32798
تاریخ انتشار: سه شنبه, 03 بهمن 1396 - 15:58
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

«شرح گلستان؛ هزار پند سعدی» رونمایی می‌شود

منبع : لیزنا
آیین رونمایی از کتاب «شرح گلستان؛ هزار پند سعدی» اثر ادیب فرزانه دکتر حسن امین‌لو، جمعه 6 بهمن‌ماه در سازمان مطالعه و تدوین (سمت) برگزار می‌شود.
«شرح گلستان؛ هزار پند سعدی» رونمایی می‌شود

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی سمت، کتاب «شرح گلستان؛ هزار پند سعدی» ادبی تربیتی دکتر حسن امین‌لو که با مقدمه دکتر احمد احمدی فیلسوف نام‌آشنا و توسط انتشارات دارالصفا منتشر شده است، با حضور نویسنده این کتاب در سالن اجتماعات سازمان مطالعه و تدوین (سمت) رونمایی می‌شود.

احمد احمدی در مقدمه این کتاب آورده است: «... اینجانب توفیق داشتم کتاب «هزار گنج» آقای دکتر حسن‌ امین‌لو را که شرحی است بر «گلشن راز» شیخ محمود شبستری، مطالعه کنم و بر مراتب علمی و ادبی ایشان آگاهی یابم... اخیراً مطلع شدم این ادیب فرزانه شرحی بر «گلستان سعدی» با عنوان «هزار پند سعدی در گلستان» به رشته تحریر درآورده است...از خداوند متعال موفقیت و سلامت برایشان خواستارم».

 

مراسم رونمایی کتاب «شرح گلستان؛ هزار پند سعدی» 10 الی 12 روز جمعه 6 بهمن‌ماه در سالن اجتماعات سازمان «سمت» واقع در تهران، بزرگراه جلال آل احمد، غرب پل یادگار امام (ره)، سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت)، برگزار خواهد شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب