کد خبر: 34973
تاریخ انتشار: دوشنبه, 21 خرداد 1397 - 10:03
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

طرح پایان هر کتاب کاشت یک نهال در فیشور فارس

منبع : لیزنا
 علی اصغر سیدآبادی سرپرست دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت بازدید از فعالیت‌های ترویج کتابخوانی فیشور وارد این روستا شد.
طرح پایان هر کتاب کاشت یک نهال در فیشور فارس

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام شبکه ترویج کتابخوانی ایران، علی اصغر سیدآبادی سرپرست دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت بازدید از فعالیت‌های ترویج کتابخوانی فیشور وارد این روستا شد و از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ با کودکان و نوجوانان کتابخوان این روستا  طی نشست صمیمانه کتاب خواند و به بحث و گفتگو پرداخت و از طرح (پایان هر کتاب کاشت یک نهال) که طرح بسیار موفقی در جذب کودکان و نوجوانان به کتابخوانی است بازدید نمود. پس از نشست کتابخوانی کودکان و نوجوانان فیشور به اتفاق آقای سید آبادی مدیر کل و فروغ هاشمی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز و مسئولین فیشور برای کاشت نهال به پارک جنگلی رفت و نهال‌هایی را که با اسم کتاب‌های خوانده شده نام‌گذاری شده بودند را در پارک جنگلی کاشت. آقای سیدآبادی از کودکان و نوجوانان فیشور خواست که هم خودشان کتاب بخوانند و هم خانواده و دوستانشان را به کتاب خواندن تشویق کنند.

گفتنی است، فاطمه گل حقیقت مجری طرح روستای فیشور است.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: