کد خبر: 31572
تاریخ انتشار: دوشنبه, 22 آبان 1396 - 13:58
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

ستاد خبری ۲۵

در چهارمین روز از هفته کتاب

کتابداران تقدیر می شوند

منبع : لیزنا
 مراسم تقدیر از کتابداران، کتابخانه ها و نشریات همزمان با چهارمین روز از هفته کتاب جمهوری اسلامی سال جاری به همت وزارت جهاد کشاورزی برگزار می شود.
کتابداران تقدیر می شوند

به گزارش لیزنا (ستاد خبری بیست و پنجمین دوره هفته کتاب ایران)، ، مراسم تقدیر از کتابداران، کتابخانه ها و نشریات را سه شنبه (23 آبان ماه) برگزار می کند.

این مراسم به همت وزارت جهاد کشاورزی ساعت 9 تا 11  در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی واقع در بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن، باغ کشاورزی، طبقه همکف، سالن فجر برپا خواهد شد.

به رسم گذشته، ایام بیست و پنجمین دوره هفته کتاب نامگذاری شده اند که سه شنبه (23 آبان ماه) با عنوان «کتاب، کودک و نوجوان، خانواده» شناخته شده است.

 

بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «آینده روشن با خانواده کتابخوان» از 20 تا 26 آبان ماه با دبیری مجید غلامی جلیسه برگزار می شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: