کد خبر: 28184
تاریخ انتشار: سه شنبه, 29 فروردين 1396 - 10:42
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

همزمان با بیست و ششمین سفر استانی؛

کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان فارس میزبان دبیرکل نهاد می‌شوند

منبع : لیزنا
دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور چهارشنبه سی‌ام فروردین ماه در سفر به فارس با کتابداران این استان دیدار و گفتگو می‌کند.
کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان فارس میزبان دبیرکل نهاد می‌شوند

 به گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور روز چهارشنبه سی‌ام فروردین‌ماه در سفر به استان فارس از نزدیک با کتابداران این استان دیدار و گفتگو خواهد کرد.

علیرضا مختارپور در دوره جدید فعالیت‌های نهاد، ۲۵ سفر به استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی، یزد، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان، قم، همدان، قزوین، مرکزی، کرمان، گلستان، کرمانشاه، خراسان‌رضوی، آذربایجان‌شرقی، زنجان، مازندران، سیستان و بلوچستان، گیلان، اصفهان، کردستان، تهران و چهارمحال و بختیاری داشته و ضمن بازدید از کتابخانه‌های عمومی در شهرهای مختلف این استان‌ها، به گفت و گو با کتابداران این کتابخانه‌ها پرداخته و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفته است.

همچنین؛ این سفر، بیست و ششمین سفر استانی دبیرکل نهاد است که در راستای تحقق وعده وی، مبنی بر سفر به تمامی استان‌های کشور به منظور آگاهی از وضعیت کتابخانه‌های عمومی وگفت‌‌گو با کتابداران در اقصی نقاط کشور انجام می‌شود.

نهاد کتابخانه ها
|
Iran
|
1396/01/29 - 11:25
0
9
با سلام
بالاخره چشممان به دیدار دبیرکل محترم روشن شد و واقعا منتظر خبرهای خوش از ایشان هستیم. چون حال و روز کتابداران از لحاظ معیشتی خوب نیست
حالا که رهسپار شیراز هستند در شهر گل و بلبل و شعرا خبرهای خوبی به کتابداران بدهند
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو