کد خبر: 28584
تاریخ انتشار: دوشنبه, 25 ارديبهشت 1396 - 12:19
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

برگزاری نشست شعر خوانی میلاد نور در لرستان

منبع : لیزنا
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد همزمان با فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت ولی عصر(عج) به برگزاری نشست شعر خوانی با عنوان میلاد نور اقدام نمود.
برگزاری نشست شعر خوانی میلاد نور در لرستان

به گزارش لیزنا، بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این جلسه که با حضور جمعی از شعرا و نویسندگان نامی و پیشکسوت شهرستان بروجرد برگزار گردید، علی حسین عزیزی مسئول انجمن ادبی کتابخانه های عمومی بروجرد سخنانی در خصوص فرهنگ مهدویت و انتظار فرج در عصر حاضر بیان نمود و غزلی را به ساحت مقدس امام زمان(عج) تقدیم نمود.

داوود پهلوان رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد نیز ضمن تبریک فرا رسیدن این روز فرخنده، توضیحات جامعی درخصوص برگزاری و چگونگی شرکت در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی ارائه کرد و مساعدت و مشارکت حاضرین در جلسه جهت برگزاری هرچه بهتر این برنامه مهم فرهنگی را خواستار شد. قرائت اشعاری در وصف زندگانی و شخصیت والای امام عصر(عج) توسط اساتید و شاعران حاضر در جلسه پایان بخش این نشست شعرخوانی گروهی بود.

 

 گفتنی است این  یکصد و هفتاد و یکمین جلسه انجمن ادبی کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد و ششمین جلسه آن در سال جاری است که این بار به مناسبت ولادت پر خیر و برکت حضرت مهدی(عج) با عنوان «میلاد نور» برگزار شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو